O nas

Biblioteka to skarbnica lekarstw duszy. Autorem tej maksymy jest faraon Ozymandias, znany jako Ramzes Wielki. I tak też traktują szkolną bibliotekę nasi uczniowie. Jedni wstępują do niej w poszukiwaniu ciekawej książki. Inni  po  to,  by     w zaciszu przytulnych zakątków wypożyczalni i czytelni podzielić się  swoją  radością,  powierzyć s ekrety lub odnaleźć siebie w gąszczu  trudnych  spraw. Młodzi ludzie wiedzą, że znajdą tu  wsparcie i przyjazną  duszę.    Bo przecież nie bez powodu nad drzwiami wejściowymi widnieje napis:

Biblioteka to przybytek na oścież otwarty, zapraszający każdego w progi.
Wejdź gościu i stań się przyjacielem.

W naszej bibliotece możesz znaleźć wszystko, czego potrzebujesz – starą prawdę, mądrą bajkę i piękny wiersz. U nas do powyższych wartości dołączają równie ważne: empatia, zainteresowanie i pomocna dłoń.

Świadectwem  wspólnych  działań  jest  kronika  pod  znaczącym  tytułem:

"Z bibliotecznego kalendarza"

- zatem zapraszamy do jej czytania i oglądania naszej fotogalerii.

GODZINY OTWARCIA BIBLIOTEKI:

poniedziałek - 9:00 – 14:00
wtorek - 9:00 – 14:00
środa - 9:00 – 13:00
czwartek - 9:00 – 12:00
  piątek - 9:00 – 14:00

[pobierz] 0.2 MB Regulamin biblioteki

REGULAMIN BIBLIOTEKI GIMNAZJUM NR 21 W SZCZECINIE

Zakochaj się w teatrze.. Takie hasło przewodnie przyświeca działaniom p. Gawęckiej i p. Tchoryk, które co roku zapraszają grupę naszych uczniów na wieczorne spektakle w Teatrze Polskim.